Страхування

VIP Polis зібрав команду професіоналів, які працюють в сфері страхування понад 15 років. За цей час ми набули безцінного досвіду в підході до клієнта та вирішенні складних ситуацій. Наша мета – Ваш спокій. Ми пропонуємо широкий спектр страхових послуг. Укладання страхових договорів та їх супровід це наша основна діяльність. Автомобільне, особисте, майнове та інші види страхування є в нашому арсеналі. Щодня ми працюємо над збільшенням партнерської бази. Ви зможете переглянути список акредитованих компаній з якими ми працюємо на спеціальній сторінці.

Врегулювання страхових подій

Ми володіємо неосяжним досвідом з врегулювання страхових випадків. Протягом багатьох років наша команда співпрацює із страховими компаніями по врегулюванню страхових подій. Ми займаємося прийомом документів, супроводом клієнтів, проведенням експертної оцінки та ремонтом транспортних засобів на партнерських СТО.

Юридичні послуги

З багаторічного досвіду ми чудово зрозуміли, що спокій клієнта це гарантія успіху. В нас є департамент юристів, що завжди прийдуть на допомогу для вирішення будь-якої ситуації. За довгий час наша команда допомогла клієнтам вирішити труднощі із страховими компаніями, недобросовісними учасниками страхових випадків та низку інших проблем. Наші висококваліфіковані юристи завжди готові прийти на допомогу, надати якісну консультацію, підготувати документи для судового позову чи представляти Ваші інтереси в суді.