Русский военный корабль, иди на*уй

           

І насіння в кишеню покладіть

Завершення оновлення

Ми завершили всі оновлення та розвертання нової інфраструктури серверів в Німеччині. Після оновлення скоростився час розрахунку та укладання договорів. Також більш стабільно працюють сервіси FRONT Polis.

read more

Непланове оновлення

В зв’язку з нестабільною роботою серверів, ми запланували оновлення та розвертання ще однієї інфраструктури серверів 21.05.2022 з 23:55 до 22.05.2022 01:00. Протягом цього часу сервіси можуть бути недоступними.

read more

Завершено

Виправили помилку з підвисанням сервісів. На базі нашого телеграм-каналу ми запустили чат для оперативного реагування на помилки та проблеми сервісів. Там же ж ми і будемо проводити обговорення розробки нових сервісів, проводити опитування та оперативно ділитись інформацією Телеграм-чат https://t.me/vippolis_chat

read more

Підвисання сервісів

Може спостерігатись відмова сервісу розраховувати платіж або взагалі бути недоступним кабінет продавця. Зараз усуваємо дану проблему.

read more

Роботу МТСБУ відновлено

Проблеми з АЦСК вирішено та роботу електронного реєстру МТСБУ відновлено. Договори страхування Автоцивілка вже доступні для укладання. Для отримання опертивних новин про роботу сервісів, нові функції та новини компанії – підписуйтесь на наш Телеграм Канал https://t.me/polisvip

read more

Проблеми з МТСБУ – Доповнення

Проблема спостерігається у АЦСК Приватбанку. Саме даний АЦСК використовується державним реєстром. Укладання електронних договорів автоцивілки неможливе у всіх страхових компаніях України. ІТ інженери Приватбанку вже виправляють даний збій і скоро доступ до укладання договорів відновиться.

read more

Труднощі з МТСБУ

Спостерігається збій криптографічної системи в реєстрі МТСБУ. Можуть бути проблеми з укладанням договорів автоцивілки.Проблему вже вирішують і найближчим часом доступи відновляться.

read more

СК Мега Гарант знову працює

З початку війни в Україні було призупинено продажі страхових договорів “Автоцивілка” компанією Мега Гарант. Сьогодні продажі відновлено і укладання договорів вже доступне в системі FRONT Polis.

read more