Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспортних засобів

Поліс обов’язкової автоцивілки повинен бути в кожному автомобілі. Це законодавча вимога, яка зумовлена необхідністю захисту прав потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах.

Проте такий захист можна назвати базовим або мінімальним, адже ліміт відповідальності за майнову шкоду становить 130 000 гривень на одного потерпілого. Це значить, що дорожньо-транспортні пригоди з середніми розмірами збитків можуть бути успішно врегульовані саме таким чином. Проте серйозні аварії, що матимуть наслідком значні пошкодження або знищення транспортних засобів, так само як події за участю дорогих автомобілів, з великою вірогідністю полісом обов’язкового страхування покриті не будуть, оскільки сума збитку буде вищою, ніж ліміт відповідальності страхової компанії. Звісно, таких подій в загальній кількості ДТП небагато, проте про серйозні аварії, в яких гинуть люди та знищуються транспортні засоби повідомляється чи не щодня, а автомобілі вартістю 100 тисяч євро та більше – не рідкість на дорогах України. Більш-менш серйозна подія гарантовано призведе до ситуації, коли для повного відшкодування збитків автовласнику доведеться доплачувати потерпілому з своєї кишені. І ці суми можуть сягати досить високих значень.

Фактично, автомобілів вартістю в 130 тисяч гривень на дорогах небагато. А це значить, що аварія в якій один з автомобілів визнається знищеним (його відновлення економічно недоцільне) призводить до необхідності зі сторони винуватця доплачувати потерпілим різницю між сумою збитку та виплатою за полісом автоцивілки. Що це буде за різниця – вгадати важко – це випадковість, яку неможливо передбачити.

Для уникнення подібних ситуацій автовласникам пропонується програма добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників.

Ця програма призначена для покриття збитків, що перевищують ліміт відповідальності за договором обов’язкового страхування відповідальності.

Автовласникам пропонується самостійно визначити прийнятну для себе суму додаткового страхування відповідальності, та після укладення договору відчувати себе впевнено на дорозі – будь-коли та будь-де.

З огляду на обсяги відповідальності, які страхова компанія приймає на себе, вартість даного страхового продукту є вкрай вигідною для автовласників.

Навіть за умови відсутності страхових випадків протягом дії договору, кошти витрачені на придбання даного продукту не можна вважати витраченими марно – адже саме завдяки впевненості в собі на дорозі швидше за все водій і уникатиме тих подій, які могли б стати підставою для виплат

Додаткова автоцивілка

Обов’язкове страхування власників наземних транспортних засобів чи як в народі прийнято казати – Автоцивілка. Найбільш популярний вид страхування в Україні на який припадає 50% всіх страхових премій в Україні.

Умови страхування

Програма страхування