Добровільне страхування фінансового ризику автовласника, пов’язаного із виконанням рішення про адміністративне стягнення (штраф) та відшкодування франшизи за полісом ОСЦПВВНТЗ

Кожен хто мав невдачу потрапити в ДТП, та ще й у якості винуватця, знає, що незалежно від наявності страхових полісів – така подія однозначно тягне за собою крім всього іншого втрату грошей та часу.

Оформлення ДТП, вилучення посвідчення водія, видача тимчасового реєстраційного талону, розрахунки з потерпілою стороною в частині встановленої за полісом франшизи, очікування суду, візит до суду, подання пояснень судді, сплата адміністративного штрафу, візит до поліції для повернення посвідчення водія – все це не простий та довгий шлях, і більшість його етапів вимагають особистої участі винуватця ДТП.

Часу, витраченого на це ніхто повернути не зможе, навіть при бажанні, адже кожен має свій час, і передати його комусь іншому неможливо.

А от щодо фінансових втрат – страхова компанія цілком і повністю може допомогти.

З метою компенсації фінансових втрат, пов’язаних з вчиненням ДТП, до уваги автовласників та водіїв пропонується спеціальна програма страхування фінансових ризиків, за якою покриваються витрати на сплату адміністративного штрафу та тієї частини збитків, яка не покривається страховиком (франшиза).

За умови здійснення даних витрат та надання документальних підтверджень, страхова компанія в повному обсязі компенсує автовласнику або водію понесені ним матеріальні збитки.

Таким чином єдиними витратами винуватця ДТП стануть витрати його часу. Погодьтеся, обираючи між втратою часу та втратою часу і грошей вибір першого варіанту є очевидним.

Ціни на даний вид страхування вас приємно здивують.

Умови договору

Франшиза+Штраф

Надійне страхування Вашого авто на випадок дорожньо-транспортної пригоди перебуваючи за кордоном

Укласти договір