Страхування КАСКО за кордоном

Подорож за кордон на автомобілі вимагає від водія наявності в нього полісу автострахування «Зелена картка». Без такого полісу автомобіль не зможе ні виїхати за кордон, ні експлуатуватись там – адже наявність документів щодо страхування контролюється як при перетині кордону так і під час подорожі – водій повинен мати їх при собі та пред’являти за першою вимогою.

Що ж дає даний страховий поліс водієві та власнику транспортного засобу?

Ви будете здивовані, та насправді – небагато.

Причина в суті даного виду страхування. «Зелена картка» – це міжнародна система страхування відповідальності. За умовами страхування, страхова компанія, що продала даний поліс, буде відповідати за шкоду, яку може завдати застрахований автомобіль за кордоном.

Фактично, поліс «Зелена картка» захищає інтереси іноземців, які потенційно можуть постраждати від їзди іноземного гостя по їх дорогам. Саме тому наявність даного полісу так суворо контролюється.

Тобто поліс «Зелена картка» дає водію та автовласнику лише захист від претензій потерпілих та забезпечує виконання вимог щодо міжнародних поїздок. Це немало, проте сам захист стосується не автовласника, а необмеженого кола третіх осіб, яким може бути завдано шкоди.

А як же сам автовласник? На жаль за полісом «Зелена картка» при настанні дорожньо-транспортної пригоди за кордоном автовласник нічого не отримає. Страхова компанія відшкодує лише шкоду, завдану третім особам з вини водія застрахованого автомобіля.

Проте рішення існує. Якщо автовласник бажає захистити не лише інтереси третіх осіб, яким може бути завдано шкоди, але й свої власні інтереси, він може скористатись програмою страхування «КАСКО GREEN».

Фактично – це додаток до страхового полісу «Зелена картка», за яким страхова компанія у випадку настання дорожньо-транспортної пригоди за кордоном бере не себе зобов’язання відшкодувати автовласнику збитки, завдані пошкодженням його власного автомобіля.

Все що треба зробити – отримати від місцевої поліції довідку про пригоду, зателефонувати до асистуючої компанії за вказаним в полісі номером телефону, та після повернення до України повідомити про подію в страхову компанію.

Після цього збиток буде оцінений та відшкодований автовласнику шляхом оплати ремонту або виплати вартості збитку.

В результаті, незалежно від наявності чи відсутності вини водія в дорожньо-транспортній пригоді збитки будуть відшкодовані, автомобіль буде відновлений та готовий до наступної подорожі.

Умови договору

Програма та тарифи

Green KACKO

Надійне страхування Вашого авто на випадок дорожньо-транспортної пригоди перебуваючи за кордоном

Укласти договір