КАСКО LIGHT

Спрощена програма добровільного страхування засобів наземного транспорту, що реалізується одночасно з продажом полісу автоцивілки

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспортних засобів покликане забезпечити права потерпілих в дорожньо-транспортній пригоді. Тобто, купуючи поліс автоцивілки, ви маєте розуміти, що всі можливі виплати за таким полісом будуть здійснені не на вашу користь, а на користь третіх осіб, яким внаслідок ДТП буде завдано шкоди. А як же ви? Як же ваш автомобіль? Адже дорожньо-транспортна пригода, що сталась за участю кількох транспортних засобів за визначенням передбачає пошкодження всіх цих транспортних засобів. А що робити, коли у винуватця відсутній поліс? А якщо поліс є, але вказана в ньому компанія не платить або платить лише незначну частину збитку по одним їй відомим розрахункам?

Щоб відчувати себе впевненим, необхідний продукт, який відшкодує шкоду не лише потерпілій стороні.

З цією метою створено страховий продукт КАСКО LIGHT. Поліс КАСКО LIGHT можна придбати разом з полісом автоцивілки. При цьому даний поліс покриватиме збитки, завдані його власнику при ушкодженні його автомобіля внаслідок ДТП незалежно від наявності чи відсутності вини.

Потрапивши в ДТП, що сталась з вашої вини – ви отримаєте відшкодування.

Потрапивши в ДТП, винуватець якої не має полісу автоцивілки – ви отримаєте відшкодування.

Потрапивши в ДТП, та не бажаючи зв’язуватись з недобросовісним страховиком винуватця – ви також отримаєте відшкодування.

Ліміти відповідальності та вартість полісу – співставна з вартістю полісу автоцивілки, взамін ви отримуєте захист вашого автомобіля за будь-яких обставин.

Умови страхування

Програма страхування