Нещасний випадок на транспорті (до ОСЦПВ)

Програма спрямована на розширення страхового покриття для фізичних та юридичних осіб, що придбали поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Дана програма передбачає відшкодування витрат, пов’язаних з розладом здоров’я (травмування), стійкою втратою працездатності або смертю застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час дорожньо-транспортної пригоди.

Страхові випадки:

  1. Розлад здоров’я (травмування) застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час ДТП за участю транспортного засобу, зазначеного в договорі страхування.
  2. Стійка втрата застрахованої особи загальної працездатності внаслідок нещасного випадку під час ДТП за участю транспортного засобу, зазначеного в договорі страхування.
  3. Смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час ДТП за участю транспортного засобу, зазначеного в договорі страхування.

Територія покриття – Україна.

Страхова сума – 5000 грн.

Виплата страхового відшкодування.

При настанні страхового випадку, що призвів до тимчасової втрати застрахованої особи працездатності – 0,2 % від страхової суми за кожен день втрати нею працездатності, але не більше 50 % страхової суми за кожним окремим страховим випадком.

При настанні страхового випадку, що призвів до стійкої втрати застрахованої особи працездатності:

І група інвалідності – 100% страхової суми по такій застрахованій особі;

ІІ група інвалідності – 70% страхової суми по такій застрахованій особі;

ІІІ група інвалідності – 50% страхової суми по такій застрахованій особі.

При настанні страхового випадку, що призвів до смерті (загибелі) застрахованої особи – 100% страхової суми.

Умови страхування