Автоцивілка від кращих компаній України

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників – наймасовіший вид  страхування в Україні.
Держава вирішила зробити даний вид страхування обов’язковим з огляду на необхідність захисту осіб, потерпілих внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
Якби даного виду страхування не існувало – всі збитки, що виникають при експлуатації автотранспорту вирішувались би в приватному порядку – між учасниками події. В такій ситуації потерпілому лишалось би сподіватись на власну удачу.
Чому так? Справа в тому, що однакових людей не існує. І всі по-різному відносяться до відшкодування звіданих збитків – хтось має достатньо коштів, щоб відшкодувати збитки, і легко робить це, розуміючи що за свої помилки слід розраховуватись, хтось не платить по боргам з огляду на особливості свого виховання або світогляду, навіть маючи всі можливості для цього, хтось, зважаючи на психологічну незрілість вважає себе правим у будь-якій ситуації, адже не здатен визнавати своєї вини, а хтось знаходиться в такій життєвій ситуації, що об’єктивно не має можливості відшкодувати завдані збитки навіть частково.
Для того, щоб не ставити потерпілого в ситуацію гравця в казино – який саме тип винуватця пригоди йому дістанеться – у всьому світі запроваджено обов’язкове страхування цивільної відповідальності автовласників.
Цей вид страхування охоплює всі автотранспортні засоби, що експлуатуються незалежно від їх типу та  власника. Будучи врегульованим на законодавчому рівні, даний вид страхування забезпечує однакові умови відшкодування збитків для всіх потерпілих – незалежно від особи винуватця та його страхової компанії, адже «правила гри» рівні та незмінні для всіх.
При цьому кожен автовласник, купуючи поліс, вправі розраховувати на те, що не лише завдані з його вини збитки будуть відшкодовані, але й його особисті збитки, що можуть виникнути з вини третіх осіб, також будуть відшкодовані страховою компанією винуватця.
Саме в цьому причина всезагальної обов’язковості даного виду страхування та його соціально значуща функція.
Ми пропонуємо даний вид страхування до уваги автовласників та водіїв, та звертаємо увагу на те, що, що будучи обов’язковим видом страхування, автоцивілка забезпечує покриття збитків на базовому рівні – 130 тисяч гривень за майнову шкоду та 260 тисяч гривень за шкоду життю та здоров’ю.
Оскільки такими лімітами можуть покритись лише незначні та середні збитки, одночасно з полісом обов’язкової автоцивілки слід розглядати можливість придбання супутніх страхових продуктів – добровільного страхування відповідальності зі збільшиними лімітами та страхування фінансових ризиків сплати адміністративного штрафу та франшизи за полісом автоцивілки.

ЗУ Про ОСЦПВВНТЗ

Автоцивілка

Обов’язкове страхування власників наземних транспортних засобів чи як в народі прийнято казати – Автоцивілка. Найбільш популярний вид страхування в Україні на який припадає 50% всіх страхових премій в Україні.